Uhke on olla kaasatud

Uhke on olla kaasatud

Alicante, 29. oktoober 2011. Meeskonnad on valmis alustama oma elu suurimat seiklust. Neid ootab ees üheksa kuud täis meeleheidet ja rõõmu. Igal neist adrenaliiniga täidetud sekunditest on Volvo Trucks kohal.

Volvo Ocean Race toob välja parima neis, kes väljakutse vastu võtavad. Meeskonnatöö ja vankumatu usaldus oma purjeka ja üksteise vastu ajendab meeskondi otsima tavapärasest suuremat vaimset ja füüsilist kindlameelsust. Volvo Trucks usub nendesse omadustesse. Mitmelgi moel on nad meie pingutuste kehastuseks, mida teeme, et püsida kõikjal maailmas veokitööstuse tipus.

Kogu aeg edasi püüeldes…

Veokijuht ja kipper töötavad küll vägagi erinevas keskkonnas, kuid neil mõlemal on ühtviisi kõrged nõudmised oma varustusele. Nad jagavad eesmärki jõuda kaugemale, tegutseda tulemuslikumalt ja tõhusamalt kui ei kunagi varem. Me mõistame seda soovi ja lähtume sellest kõiges, mida teeme.

Uusim video

Legend elab edasi

Volvo Trucks tervitab Teid Volvo Ocean Race purjeregatil

Viimaseni viimistletud

Viimaseni viimistletud

Volvo Open 70 on kõige dünaamilisema kandevkerega konstruktsioon, mis iial ehitatud. Purjekad on konstrueeritud samal põhimõttel, arvestades ettenähtud mõõte, materjali ja muid tingimusi. Ning konstruktorid ja meeskonnad teevad kõik, et leida kaalu, suuruse ja kuju ideaalne vahekord. Samuti kui veokitööstuses kiireneb ka purjetamise areng üha enam. Tulemused paranesid tohutult, kui lubati kasutada 2 m pikemaid, 4 m kõrgemate mastidega ja 28% suuremate grootpurjedega purjekaid, mis on kuni 1000 kg kergemad. Purjekas Ericsson 4 läbis 2008. aasta oktoobris 596,6 meremiili (1105 km) vaid 24 tunniga. Kes ületab selle rekordi seekord?

NimetusMeetermõõdustikTollimõõdustik
Kogupikkus21.5 m70.5 ft
Laius5.7 m18.7 ft
Süvis 4.5 m14.7 ft
Mast31.5 m103.3 ft
Veeväljasurve14,000 kg30,870 lb
Ballast7,400 kg16,320 lb
Grootpuri175 m21,883 sq
Tormikliiver35 m2376 sq
Kliiver94 m21,011 sq
Spinnaker (mastitopp)500 m25,381 sq
Spinnaker (madalpurjestus)350 m23,767 sq
Tormigroot41 m2441 sq

Sobivaima varustuse leidmine

Sobivaima varustuse leidmine

Nii nagu mootoril ja käigukastil, on ka purjel oma kindel koht, kus see toimib optimaalselt.

Kõrgtehnoloogiline võimsus

Purjed on tõepoolest purjeka mootoriks. Valides sobiva purje täpselt õigel hetkel, võib juurde saada just selle natukese kiirust ja jõudu, mida läheb vaja konkurentide edestamiseks. Sama kehtib ka I-Shift käigukastiga varustatud Volvo veoki kohta. I-Shifti elektroonika tagab, et alati on valitud õige käik. Koos I-Shift Economy Power tarkvaraga annab mootor lisajõu just siis, kui seda kõige enam on vaja. See võimaldab veokil näiteks mäest üles sõita, ilma et käiku oleks vaja alla vahetada. Nii kasutatakse iga kütusepiisk maksimaalselt ära.

Faktid I-Shifti kohta

2011. aastal tähistab I-Shift oma 10. aastapäeva. Tänapäeval on vähemalt 80% Volvo FH veokitest varustatud selle süsteemiga. Nii uusi kui ka vanu veokeid saab täiendada I-Shifti kütusesäästu tarkvaraga Economy Power.

6705 Nm
Tegude keskpunktis

Tegude keskpunktis

Volvo Ocean Race on ülemaailmne festival, mis täidab võõrustajalinnad unikaalsete värvide, helide ja põnevusega.

Alicantest kuni finišini Galways sumisevad ametlikud võistluskülad tosinas erinevas keeles. Meeskonnad räägivad üksteisele lõppenud etapi põnevatest seikadest. Vaatajad naudivad võimalust näha purjekaid ja kõrgetasemelist tehnilist kompetentsust. Õhk on adrenaliinist ja ootusärevusest tihke.

Ainulaadne kokkukuuluvus

Paljud Volvo Ocean Race’i veteranid räägivad üksindustundest, mille tekitab teadmine, et oled kuivast maast nii kaugel kui üldse võimalik. Sellele vastukaaluks on aga rõõmsad taaskohtumised perekonna ja lähedastega pärast merel veedetud nädalaid. Või näiteks see, kui kuuled lehtede sahinat, mille tekitab neis mängiv tuul. Miks nad seda siis teevad? Küsimus, millele oskab vast kõige paremini vastata kauaaegne võistleja sir Peter Blake: „See on sul veres ja lahti sa sellest ei saa.“

Maanteeabi 24/7

Maanteeabi 24/7

Sarnaselt võistluse tugimeeskonnale teeme meie Volvo Trucksis kõik, mis võimalik, et tagada veokite maksimaalne ohutus ja tööaeg. Meie jaoks ei ole vastuvõetav, et keegi saab meie tooteid kasutades vigastada. Rikkeoht peab olema minimaalne.

Me mõistame, et rikete korral on meie kliendi rahaline kahju suur. Seepärast teeme suuri investeeringuid, et teha iga veok nii ohutuks ja töökindlaks kui võimalik. Samuti pakume maanteeabi ja hooldust mis tahes probleemi kiireks lahendamiseks, et saada veok tagasi teele igapäevast leiba teenima. Teenindus, varuosad ja hooldus on alati käeulatuses.

Igal tunnil valmis

Volvo Action Service operatiivhooldus pakub maanteeabi 7 päeva nädalas, 24 tundi päevas. Meie ulatuslik hooldusvõrk aitab teid veoki parandamisel. Vajaduse korral toetab teid teel Volvo Action Service kogenud tehnik, et saaksite teekonda jätkata.

Volvo Trucks müügiesindused ja hooldustöökojad:

Euroopa1100
Põhja-Ameerika620
Aasia270
Lõuna-Ameerika144
Aafrika ja Lähis-Ida79

Tugimeeskond on kaldal alati valmis

Tugimeeskond on kaldal alati valmis

Unepuudus, möirgav torm või jääkülmad distantsid pole see, mille pärast purjetajad kõige enam hirmu tunnevad. Halvim, mis juhtuda saab, on mees üle parda või meeskonnaliikme vigastus. Sellele järgnevad suuremad kahjustused, mis takistavad purjekal võistluse jätkamist.

Miski pole võrreldav pettumusega näha konkurente mööda purjetamas, kui sina pead suunduma sadamasse remonttöid tegema.

Tugimeeskonnad

Iga paatkonda toetab kaldal meeskond, kes pidevalt jälgib nende tulemusi. Nad plaanivad remonttöid ja uuendusi iga etapi jaoks. Kohe, kui purjekas jõuab sadamasse, läheb pardameeskond maale ja kaldameeskond võtab töö üle, haalates aluse veest välja. Nende spetsialistid parandavad kõike, alates arvutitest kuni mõradeni keres. Nad töötavad nii päeval kui öösel, et saada purjekas parimasse seisukorda.

Ohutus on alati tähelepanu keskmes

Meremehed on ohutuse alal saanud hea väljaõppe ja meditsiinivarustust on neil kaasas nõutavast rohkem. Peale selle on pulb ja roolid värvitud oranžiks, et neid oleks merel kergem leida.

Marsruudi info

Volvo Trucks, Hispaania

Volvo Spain põhitegevus on veokite, busside ja varuosade importimine, turustamine ning sellega seotud teenused. 8 müügiesindust 35 müügikoha ja 67 hooldustöökojaga katavad kogu Hispaania. Meie esindus Alicantes Provehimas on praegu Hispaanias tegutsevatest Volvo müügiesindustest vanim, asutatud 1972. Sellel on 4 filiaali, mis katavad Alicante, Albacete, Cuenca ja Murcia regioonid.

Volvo Trucks, Durban, Lõuna- Aafrika

2006. aastal tegevust alustanud Durbani tehas Lõuna-Aafrikas on üks uuematest Volvo tehastest . Seal toodetakse nii Volvo FH kui ka Volvo FM veokeid. Tehases töötab umbes 100 inimest.

Volvo Trucks, Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraatides esindab Volvot ainuõiguslikult FAMCO. FAMCO kuulub Al-Futtaim Groupi, üks suurimaid eravalduses olevaid äriettevõtteid Pärsia lahe ääres. See ettevõte on ainus Volvo Trucks, Volvo Buses ja Volvo Construction Equipment müügiesindus Araabia Ühendemiraatides, tugikohtadega Dubais, Abu Dhabis, Al Ainis ja Ras Al Khaimahis.

Volvo Trucks, Hiina

Esimene Volvo veok müüdi Hiinasse 1930. keskel. Sellest alates on Volvo loonud Hiinaga pikaajalised ärisuhted. Alates 1970. keskpaigast on Volvo Trucks umbes 7000 raskeveoki müügiga Hiinas olnud Euroopa ja Ameerika tootjate seas esikohal. Praeguseks on Volvo Trucksil rajatud ulatuslik hooldusvõrk, mis koosneb paljudest Hiina suurlinnades asuvatest teeninduskeskustest kiirteede ääres.

Volvo Trucks, Brisbane, Austraalia

Austraalia ja Uus Meremaa piirkonnas on kokku 85 müügiesindust ja töökoda. Wacoli tehas on Austraalias tootnud veokeid alates 1972. aastast. Tänapäeval on nende tootevalikus Volvo FM13, FH13 ja FH16. Peaaegu 100% veokitest on valminud tellimustööna, roboteid kasutamata. Aastal 2010 jõudis toodang 1116 Volvo veokini. Tehas annab tööd umbes 360 tööstustöölisele 34 eri rahvusest, hiljuti investeeriti 7,7 miljonit Austraalia dollarit uutesse tootmisvahenditesse.

Volvo Trucks, Curitiba, Brasiilia

Volvo Truck Brasiilia tehas on tegutsenud aastast 1977. Curitiba tehas toodab nii kabiine kui ka veokeid, kaasaarvatud Volvo FH, Volvo FM ja Volvo VM, kui ka šassiid Volvo bussidele. Curitiba tehas toodab nii kabiine kui ka veokeid, kaasa arvatud Volvo FH, Volvo FM ja Volvo VM, samuti raame Volvo bussidele. Toodang on 27 900 ühikut aastas. Peale selle toodab Curitiba tehas 12- ja 13- liitriseid mootoreid. Tehas annab tööd umbes 2200 tööstustöölisele.

Volvo Trucks, New River Valley, Põhja-Ameerika

New River Valley tehas on suurim Volvo Truck tehas maailmas: töölisi on seal rohkem kui 1800, toodetakse Volvo VN ja Volvo VHD veokeid, samuti veokikabiine. Tehase asutas 1974 White Motor Company ja sellest sai Volvo Truck tehas aastal 1981. Aastal 2005 ja 2008 on see tehas saanud keskkonnahoiu auhinna Governor’s Environemental Excellence.

Volvo Trucks, Portugal

Auto Sueco Group on aastast 1933 Volvo Trucks, Volvo Buses, Volvo Construction Equipment ja Volvo Penta laeva- ja tööstusmootorite ainuturustaja Portugalis. Auto Suecol on tugev müügi- ja hoolduskeskuste võrk, kus pakutakse konkurentsivõimelisi toote- ja tugiteenuseid. Auto Sueco Group tegutseb Volvo esindusena ka Angolas, Brasiilias, Botswanas, Kuubas, Namiibias, Keenias, Hispaanias, Türgis ja USA-s.

Volvo Trucks, Prantsusmaa

Volvo Trucks on veokimüüjana olnud Prantsusmaal esindatud alates aastast 1963. Volvo Trucks turustab Prantsusmaal kogu veokite sortimenti alates Volvo FE-st kuni uue 750 hj FH16-ni, hõlmates ka täielikke ärilahendusi. Aastal 2010 tarnis Volvo Truck France 4140 veokit ja saavutas 15,7% (sadulvedukid) ja 5,5% (raamveokid) turuosa. Volvo Trucks France’il on Prantsusmaal 114 müügiesindust. 50% neist on Volvo Trucki keskused ja 50% on eraettevõtjad. Töötajaid on seal 800 inimese ringis.

Volvo Trucks, Iirimaa ja Ühendkuningriik

50 aastat on Volvo Group UK olnud üks juhtivaid tööotstarbeautode tarnijaid Suurbritannias ja Iirimaal, kelle kaudu on vormistatud ligikaudu 197 000 veoki ning üle 280 000 linnabussi ja kaugbussi müük. Warwicki peakorterist pakub ettevõte 32 ametliku esinduse ja 52 sõltumatu edasimüüja võrgustiku vahendusel üle Ühendkuningriigi ja Iirimaa Volvo toodete ja teenuste kogu sortimenti, andes tööd peaaegu 4000 inimesele.

Fakte

Masti kõrgus

31,5 m ehk 103,3 jalga veepinnast kõrgem. Masti kõrgus on sama kõrge kui Kristuse kuju Rio de Janeiros, Brasiilias (välja arvatud alus).

Purjeka kogupikkus

21,5 m ehk 70 jalga. Purjeka kogupikkus on 1m pikem kui Giza Suurel sfinksil.

Ruum

Vaid kaks kuupmeetrit ruumi inimese kohta (võrdub elamisega süsinikkiust telefoniputkas).

Fakte

Kõik Volvo Open 70 kohta

Kiirus

Volvo Open 70 on kiirem kui hurt.

Purjed

Suurim spinnaker pardal on sama suur kui kaks tenniseväljaku mänguala.

Kaal

Volvo Open 70 kaalub sama palju kui 3 Aafrika elevanti.

Kontakt